top of page

Autonomie a rychlost potřebuje koučing, odvahu a soustředění.

Nová dostupnost koučinku a executive koučinku.

Právě dnes jsou lídři od boardů po teamlídry organizace konfrontováni s nutností dělat zásadní změny, předvídat a řešit unikátní problémy a vedle toho vést lidi, mít cíl a být v souladu sám se sebou. Málo předvídatelné věci je nenechají klidně spát, protože ráno ze sebe chtějí vydat to nejlepší. Mají odvážnou a zničující ambici být v té nejlepší navigační kondici pro své lidi i své náčelníky. Koučink je jednoznačně cesta, jak jim cestou po hřebenech s nepředvídatelným počasím pomůžeme projít bez následků, s menšími riziky selhání a utajovaným elementem vyhoření. Organizace potřebují udržitelné lídry a kultivovanou odvahu. Jenom tak mohou vstupovat do zdravých rizik nových transformačních projektů bez následků. Zaslouží si to? 

Každý rok pracujeme v České republice i Evropě se stovkami profesionálů na různých patrech organizace. Rozumíme dopadu koučingu na výsledky v organizaci a nezaměňujeme ho s life koučinkem, který si dnes mohou lídři i jednotlivci objednat sami. Náš přístup se soustřeďuje na hledání průsečníků zájmů organizace a jednotlivce, které v konstruktivním dialogu stimulujeme, tvoříme a variujeme a pomáháme naplnit. Neděláme jenom pro velká jména velkých značek.​

 

Mluvíme s lidmi ze start-up komunity a investory, kterým záleží na tom, aby dokázali chytře využít svůj potenciál pro realizaci aktuální příležitosti. Rosteme společně. Často však pracujeme s lídry v situacích „emergency“. Usilujeme o progres, zhodnocení cesty a přehodnocování bez toxicity nejisté budoucnosti a lpění na tématech a postojích, které nám nedovolí jít dál.

Koučink bez bariér 

Udělejme spolu koučing opravdu dostupný lidem na všech úrovních organizace a výsledky nám dají za pravdu. Program koučink bez bariér umí využívat koučink bez velkých investic.

COACHING | LEADERSHIP DEVELOPMENT | COACHING CONVERSATIONS 

Každý máme jiný důvod „proč mít“ mentora a kouče při navigaci dalšími kroky v kariéře.

os1_pict1.png

Naši lidé jsou online a kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině jsou součástí 380 poboček po celém světě.

os2_pict2.png

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.

bottom of page