top of page

Rozhodnutí o lidech jsou vždy osobní. Jak se loučíte?

Prodiskutujeme aspekty aktuálních změn tak, aby organizaci revitalizovaly a reputačně nepoškodily. Pomůžeme s procesem a lidmi, ať jejich cesta pokračuje uvnitř nebo mimo současnou organizaci.

NEW OUTPLACEMENT | TALENT MOBILITY | REDEPLOYEMENT

Realizovat plný potenciál každého jednotlivce? >>Revitalizující.

Vlastní Redeployement hub nebo Outplacement ?

 

Uprostřed změn je člověk. Navigujeme lidi v safari vlastního talentu, tvoříme autentické osobní značky lidí a spojujeme je s příležitostmi uvnitř i mimo organizaci. Provázíme a navigujeme. ​Zkracujeme čas hledání téměř o polovinu (65%) a zviditelňujeme i neveřejné příležitosti, které se výhledově tvoří u 7000+ firemních zákazníků v Čechách, v Evropě i ve světě. 

Tvoříme a mluvíme spolu. Člověk, mentor a kouč je programovou páteří také nového agilního outplacementu a řešení vnitřní mobility talentu - reskillingu a redeployementu.

 

V individuálních programech pracujeme na změnách s jedním člověkem v několika interakcích. Architekti scénářů pro nové příležitosti se ptají a vyhodnocují priority i potenciál, experti na osobní značku dávají  dohromadyodpovědnosti a výsledky povedených projektů do organického příběhu.

Jeden kouč na cestu, talent connector na spojení se světem viditelných i neviditelných příležitostí a digitální experti pro akceleraci matchmakingu. U manažerů s manažerskou smlouvou  také právníci a audit návrhu finančního ohodnocení. Portfolio lidí - celý tým, ale jeden mentor, konzultant a kouč v průběhu celého programu. Aktivují nové cesty a tvoří variace scénářů pro experta nebo manažera v pohybu.​

 

V novém světě práce  jsou programy kariérní změny chytře akcelerovány digitální platformou DTE (Digital Talent Exchange), které pomáhají vyhledávací roboti, kteří pracují 24/7. Společně prostupují  job portály nebo zviditelňují potenciální příležitosti světa náborů a nepublikovaných rolí. 

Reskilling platforma a Linkedin Learning akcelerují  portfolio nových zručností a pravděpodobnost nástupu do nové role, ať je kdekoliv.

Spojujeme lidi se světem příležitostí a každý klient vyhodnocuje to nejlepší řešení pro sebe: zaměstnání na plný ůvazek, částečný úvazek, podnikání, nové studium nebo portfóliové řešení několika rolí. Více než 90% kandidátů, se kterými pracujeme v Čechách a na Slovensku našlo práci ekvivalentní nebo lepší a 81% nám říká, že jejich současná role lépe reflektuje jejich představy o práci. Stojí to za to?

Projektová konzultace je na nás >>

os1_pict1.png

Naši lidé jsou online a kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině jsou součástí 380 poboček po celém světě.

os2_pict2.png

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.

bottom of page