Pošlete mi brief a studii 

Ekonomický dopad propadu výsledků 2020 začíná krystalizovat a nečinnost nic nevyřeší. Vedení organizací a HR komunita se potřebuje solidně připravit na efektivní a empatické řízení komunikace při očekávaném snižování většího počtu pracovních míst nebo i eliminaci jednotlivých rolí.

LHH Česká Republika a Slovensko Vám přináší záznam a komplexní vyčerpávající studii dobrých praktik pod záštitou Corporate Research Fora a jejich hostů. Studie zkoumá praktiky, jak nejlepší organizace zvládají a jak se připravují na propouštění, a to nejen z hlediska podpory dotčených zaměstnanců a jejich rodin,  ale také z pohledu přípravy celého scénáře, briefingu komunikace a podpory vedoucích pracovníků.

Právě vedoucí musí zajistit plnou výkonnost stávajícího byznysu, eliminovat reputační rizika, udržet pracovní morálku a angažovanost těch co zůstávají a jdou do realizace dalších projektů. Studie je zápisem praktik z panelu nezávislých expertů vybraných organizací Corporate Research Forum ve spolupráci s LHH v zóně EMEA.

 

Pro koho je studie užitečná ? 

Pro management lídry v oblasti lidských zdrojů, kteří jsou zodpovědní za návrhy scénářů pro snižování stavů, exekuci komunikaci a exekuci reorganizací,  kteří chtějí zachovat odpovídající angažovanost zaměstnanců a reputaci podniku.

Na vyžádání našich českých, slovenských a globálních zákazníků jako breviář nejlepších praktik také v češtině. 

Brief: Jak důstojně vysvětlit a zrealizovat organizační změnu

Jak přední organizace řeší 

změny, které se dotýkají lidí 

Brief a studie ze dne: 10. září 

CORPORATE RESEARCH FORUM

VE SPOLUPRÁCI S LHH V ZÓNĚ EMEA

Publikování studie a záznamu
Září 2020  
Čas
Studie | Čtení 25 minut | Záznam panelu 55'
Link ke studii a záznamu panelové diskuze nezávislých expertů:
Bude Vám zaslán e-mailem po potvrzení registrace a podléhá schválení Corporate Research Fora & LHH. 

Michal Hatina

Country Head CZ & SK