top of page

Restrukturalizace Redeployment Hub
a Outplacement 

Projekt komplexního redeploymentu talentu na křižovatce technologií, bezpečnosti, letecké obrany a lodí s jaderným pohonem, který získal několik mezinárodních ocenění za unikátní přístup k rekalibraci talentu napříč organizací.

OUTPLACEMENT | RESKILLING| REDEPLOYMENT HUB 

Čím inspirujeme vás osobně a vaši organizaci?

Redeployment portály v reálném prostředí

s reálnými lidmi a hrozby propouštění 

 

Inspirujeme HR manažery a vedení organizace na úrovni CFO k udržitelnému ekosystému talentu v organizaci. Nejsou to nutně jenom zaměstnanci, ale také lidé pracující na krátký kontrakt, dobrovolníci nebo klíčoví dodavatelé a freelanceři. ​

Ekonomika propouštění versus reskilling

Náklady spojené s náborem a propouštěním pomáháme spočítat a porovnat rozpočty na propouštění, respektive alokovat je do rekalibrace a rozvoje lidí, kteří už na palubě jsou. 

Reskilling a Upskilling 

Akcelerace zdravých transformačních ambic a posílení nové kompetence lidí, kteří mají s organizací a jejími zákazníky unikátní vztah je aktivum, na kterém má smysl stavět a investovat do živých lidí. ​

Zóna nového ROI 

Vytvořili jsme fenomén  nového ROI - Return on Individual. Návratnost  investic  do jednotlivých lidí v transformující se organizaci. Propouštění je až poslední možností. Pomáháme HR týmu a vedení organozace identifikovat správné  investice do talentu a konkrétního jednotlivce, kterého budeme za několik měsíců na palubě potřebovat.​ Připraveného.

 

Každý máme jiný důvod „proč mít“ mentora a kouče při navigaci dalšími kroky v kariéře.

os1_pict1.png

Naši lidé jsou online a kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině jsou součástí 380 poboček po celém světě.

os2_pict2.png

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.

bottom of page