top of page

Assesment & analýza potenciálu

Na měnícím se trhu práce je dnes důležitější než kdykoliv předtím pochopit a rozumět potenciálu lidí tak, abychom dokázali udělat správné - informované rozhodnutí o dalších investicích do rozvoje zručností a cílené akcelerace talentu.

LHH umožňuje transparentnější pohled na talent. Exaktní údaje pak dají vstupní data pro rozvoj talentu organizace prostřednictvím dobrého náboru, tréninku, koučingu, přeobsazení, přes rotace, hi-po pool nebo povýšení.

ASSESMENTY | ARCHITEKTURA TALENTU A KOMPETENCE

Your business strategy and the people who deliver on it are unique. Is your assessment program?

Overview.jpg

Assessment & analytics overview

 

Talent je nejvýznamnější aktivum a reprezentuje zpravidla nejvyšší nákladovou položku rozpočtu. Organizace a její růst je jednoznačně závislý na kvalitě lidi a talentu organizace. Jak mnoho o něm víme z ůdajů, které máme teď k dispozici? Máte nebo potřebujete správná data. ​

 

Kontext a flexibilita ​

 

S komplexní nabídkou našich unikátních nástrojů pro kontext transformace a změn máte opravdovou flexibilitu volby. Assessmentové dny s nabídkou interaktivních modulů, nejlepší portfolio psychometrických nástrojů, počítání týmové dynamiky a interakcí, včetně simulátorů a průzkumů dodá HR týmu a vedení společnosti unikátní obraz o lídrech organizace v kontextu kultury a odhalí podstatné zóny pro další rozvoj a koučink. Při výběru nástrojů nás naviguje kulturní kontext, vědou prokázané nástroje a přání klientů, u kterých assessment realizujeme.

Každý máme jiný důvod „proč mít“ mentora a kouče při navigaci dalšími kroky v kariéře.

os1_pict1.png

Naši lidé jsou online a kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině jsou součástí 380 poboček po celém světě.

os2_pict2.png

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.

bottom of page