top of page
BPLT_titulna fotka1.jpg

Best
Practices
in Leadership Transition

Manuál prověřených praktik

(Executive Outplacement)

Proč to s lídry někdo umí a někdo ne?

Kde  jsou rozdíly v plánovaní a co s tím? 

Tak jako jiné organizační změny, i tato změna vyžaduje komplexní řešení a solidní přípravu. 


Ano, existují důvody, proč se lídři na vrcholu organizace mění.

Dopady špatně či nedůstojně realizované změny ve vedení organizace vytváří často nevratné tektonické změny napříč organizací a mají reputační, komerční a stigmatizující dopady zejména na malých trzích a v propojených dodavatelsko - odběratelských ecosystémech.

 

Existují řešení, která v tomto terénu ukazují směr a definují nové standardy péče o lídry, kteří - z jakýchkoliv důvodů - organizaci opouští. Inspirujte se sami. Stáhněte si breviář osvědčených postupů a vytvořte si proces, pro klíčové lidi organizace tak, aby jste byli připraveni. Jsou to stále Vaši lídři. I když nastupují, i když odchází.  

BestPractices_MockUp_low.png
Stáhněte si svůj Manuál 

Většina ředitelů lidských zdrojů u nás má už dnes solidní plán pro zaměstnance, kteří odchází. Ale změny na úrovni vedení krajiny nebo regionu? Ne. Mezi HR lídry je málo výjimek, kteří tyto "plánovitě neplánované" minikrize v organizaci dokážou přiměřeně sanovat a důstojně exekouvat.  Naplánovat si i tento proces, když přijdou neplánované změny ve vedení je víc než co jiného znakem profesionála a hodně to vypovídá o našem lidském i kulturním DNA. 

CEO, Globální Energetická společnost (Praha)

O LHH

Organizace dnes obrací svou pozornost dovnitř společnosti, aby i tam našly talenty pro svou budoucnost. LHH pomáhá firmám najít a využít tento skrytý potenciál lidí, kteří  již v organizaci jsou. Prostřednictvím našeho měření potenciálu, koordinaci rozvojových plánů, koučinku, zvyšování agility v učení a navigaci ve změnách a transformačních lidí mohou společnosti využít potenciál a zvýšit produktivitu práce. To vše také díky práci na lepším  klimatu i kultivované osobní zodpovědnosti.

bottom of page