top of page

Rozhodnutí o lidech jsou vždy osobní. Jak se loučíte?

Prodiskutujeme aspekty aktuálních změn tak, aby organizaci revitalizovaly a reputačně nepoškodily. Pomůžeme s procesem a lidmi, ať jejich cesta pokračuje uvnitř nebo mimo současnou organizaci.

NEW OUTPLACEMENT | TALENT MOBILITY | REDEPLOYEMENT

Realizovat plný potenciál každého jednotlivce? >>Revitalizující.

Vlastní Redeployement hub nebo Outplacement?

 

Uprostřed změn je člověk. Navigujeme lidi v safari vlastního talentu, tvoříme autentické osobní značky lidí a spojujeme je s příležitostmi uvnitř i mimo organizaci. Provázíme a navigujeme. ​Zkracujeme čas hledání téměř o polovinu (65%) a zviditelňujeme i neveřejné příležitosti, které se výhledově tvoří u 7000+ firemních zákazníků v Čechách, v Evropě i ve světě.

Tvoříme a mluvíme spolu. Člověk, mentor a kouč je programovou páteří také nového agilního outplacementu a řešení vnitřní mobility talentu - reskillingu a redeployementu.

V individuálních programech pracujeme na změnách s jedním člověkem v několika interakcích. Architekti scénářů pro nové příležitosti se ptají a vyhodnocují priority i potenciál, experti na osobní značku dávají  dohromadyodpovědnosti a výsledky povedených projektů do organického příběhu.

Jeden kouč na cestu, talent connector na spojení se světem viditelných i neviditelných příležitostí a digitální experti pro akceleraci matchmakingu. U manažerů s manažerskou smlouvou  také právníci a audit návrhu finančního ohodnocení. Portfolio lidí - celý tým, ale jeden mentor, konzultant a kouč v průběhu celého programu. Aktivují nové cesty a tvoří variace scénářů pro experta nebo manažera v pohybu.​

Chcete se tématu věnovat podrobněji?

Stáhněte si zdarma naši studii a dejte nám vědet, co Vás nejvíce zaujalo nebo co Vám naopak chybí.

Děkujeme za odeslání!

3Dbook_LHH_Severance_web.png

V novém světě práce  jsou programy kariérní změny chytře akcelerovány digitální platformou DTE (Digital Talent Exchange), které pomáhají vyhledávací roboti, kteří pracují 24/7. Společně prostupují  job portály nebo zviditelňují potenciální příležitosti světa náborů a nepublikovaných rolí.​

 

Reskilling platforma a Linkedin Learning akcelerují portfolio nových zručností a pravděpodobnost nástupu do nové role, ať je kdekoliv.​​

 

Spojujeme lidi se světem příležitostí a každý klient vyhodnocuje to nejlepší řešení pro sebe: zaměstnání na plný ůvazek, částečný úvazek, podnikání, nové studium nebo portfóliové řešení několika rolí. Více než 90% kandidátů, se kterými pracujeme v Čechách a na Slovensku našlo práci ekvivalentní nebo lepší a 81% nám říká, že jejich současná role lépe reflektuje jejich představy o práci. Stojí to za to?

Prohlédněte si zdarma naše studie

Každý máme jiný důvod „proč mít“ mentora a kouče při navigaci dalšími kroky v kariéře.

jennifer knibbs.jpeg

Jennifer Knibbs

 

Head of People & Culture UK&Ireland 

NUMERIS  

Podívejte se také na další témata:

os2_pict2.png

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.

bottom of page