top of page

čt 10. 9.

|

www.lhh.cz

Jak důstojně (vůči lidem) realizovat organizační změnu

Vzhledem k tomu, že dotace a pomoc v režimu státní podpory se chýlí ke konci a hospodářský dopad Covidu začíná vyrůstat na povrch a krystalizovat, musí se také HR komunita solidně připravit na efektivní a empatické řízení komunikace při očekávaném snížování počtu pracovních míst, i jednotlivých rolí

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jak důstojně (vůči lidem) realizovat organizační změnu
Jak důstojně (vůči lidem) realizovat organizační změnu

Čas a místo

10. 9. 2020 13:00 – 14:00

www.lhh.cz

Hosté

O události

LHH Česká Republika a Slovensko Vás zvou na panelovou diskuzi Corporate Research Fora a hostů, ve které budeme zkoumat, jak nejlepší organizace zvládají a jak se připravují na propouštění, a to nejen z hlediska podpory dotčených zaměstnanců a jejich rodin,  ale také přípravy, briefingu a podpory vedoucích pracovníků. Právě oni musí zajistit plnou výkonost stávajícího byznysu, eliminovat reputační rizika a udržet pracovní morálku, dostředivé klima a angažovanost těch co zůstávají pro realizaci dalších projektů. Akce je pořádána globální organizací Corporate Research Forum ve spolupráci s LHH v zóně EMEA.

Pro koho je panelový interaktivní webinář určen ?   Pro lídry v oblasti lidských zdrojů, kteří jsou zodpovědní za navrhování a provádění programů snižování stavů a reorganizací a kteří chtějí zachovat zapojení zaměstnanců, značku zaměstnavatele a zajistit trvalý obchodní úspěch.

Sdílet událost

bottom of page