Rozhodnutí o lidech jsou vždy osobní. Dnes víc než jindy!

Prodiskutujeme aspekty aktuálních změn tak, aby organizaci revitalizovaly a reputačně nepoškodily. Pomůžeme s procesem a lidmi, ať jejich cesta pokračuje uvnitř nebo mimo současnou organizaci.

NEW OUTPLACEMENT | TALENT MOBILITY | REDEPLOYEMENT

Realizovat plný potenciál každého jednotlivce? >>Revitalizující.

Co-aktivní Outplacement (5.0) 

 

Přehodnotili jsme outplacement. Udělali jsme naše komplexní služby strukturované projektově a programy změny v kariéře pro zaměstnance intenzivní lidsky, technologicky a rozvojově. Navigujeme lidi v safari vlastního talentu, tvoříme autentické značky lidí a spojujeme je s příležitostmi uvnitř i mimo organizaci. Provázíme a navigujeme. ​

 

Tvoříme a mluvíme spolu. Lidé jsou programovou páteří také nového agilního outplacementu a redeployementu. Nejčastěji pracujeme na změnách s jedním člověkem v několika interakcích. Architekti změny, experti na osobní značku, jeden kouč na cestu, digitální experti pro akceleraci matchmakingu, ale také právníci pro analýzu smluv a tisíce absolventů LHH programů. Aktivují nové cesty a tvoří scénáře pro každého profesionála v pohybu.​

 

V novém světě práce (4.0) jsou programy kariérní změny chytře akcelerovány digitální platformou DTE a pomáhají také roboti, kteří pracují 24/7. Společně prostupují bariéry job portálů a objevují i skryté příležitosti světa náborů a nepublikovaných příležitostí. LinkedIn Learning a re-skilling platforma General Assembly zvyšují portfolio nových zručností a pravděpodobnost nástupu do nové role, ať je kdekoliv. Zkracujeme čas hledání téměř o polovinu (65%) a zviditelňujeme i neveřejné příležitosti, které se výhledově tvoří u 7000+ zákazníků v Čechách, v Evropě i ve světě. 

Spojujeme lidi se světem příležitostí a každý klient vyhodnocuje to nejlepší řešení pro sebe: zaměstnání na plný ůvazek, částečný úvazek, podnikání, nové studium nebo portfóliové řešení několika rolí. Více než 90% kandidátů, se kterými pracujeme v Čechách a na Slovensku našlo práci ekvivalentní nebo lepší a 81% nám říká, že jejich současná role lépe reflektuje jejich představy o práci. Stojí to za to?

Každý máme jiný důvod poradit se, hledat inspiraci nebo oslovit kouče. Nezištné inspirace>>

Naši lidé jsou online a kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině jsou součástí 380 poboček po celém světě.

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.