Transformace Imperial Brands

Vytvoření programu pro lídry, kteří sehráli klíčovou roli v úspěchu transformace organizace v zásadně se měnícím sektoru. Nakreslili jsme architekturu nové organizace, akcelerovali mobilitu talentu napříč regionem a uvedli do života programový rozvoj lidí a zejména lídrů. Individuálně, virtuálně v týmech a ze 60 % „live“.

LEADERSHIP DEVELOPMENT

Čím můžeme být užiteční právě pro vaši organizaci?

Transformace

Soustředíme se na práci s lidmi zejména v období ambiciózních transformačních projektů. Usilujeme o udržitelný růst celého ekosystém talentu, zejména dynamiku, kdy se ze specialistů stávají manažeři, kteří mají extrémní dopad na „employer brand“ a udržitelnost a reskilling talentu.

Akcelerace transformace

Programy v oblasti transformace jsou komponovány do architektury Assess - Evolve - Coach - Drive, která maximalizuje efekt programu stane se katalyzátorem změn. Stavíme na neurovědou prověřených přístupech podaných s lehkostí, nadhledem a interaktivně v českém, slovenském a anglickém jazyce. Po absolvování projektu akcelerujeme vleklé transformační iniciativy a urychlíme změny dotýkající se příslušných týmů nebo lídrů. ​

 

Aktivační konverzace lídrů

Inspirujeme lídry transformujících se organizací jak mluvit s lidmi o jejich ambicích a vybavíme je novými nástroji engagementu, aktivujeme zapojení EQ a zdravě namícháme reskilling jejich týmů, nebo zapojíme nový přístup k outplacementu.

Každý máme jiný důvod „proč mít“ mentora a kouče při navigaci dalšími kroky v kariéře.

Naši lidé jsou online a kanceláře v Praze, Brně, Bratislavě a Žilině jsou součástí 380 poboček po celém světě.

Jsme k dispozici diskutovat o dalších krocích v kariéře, ať je plánujete kdykoliv.